Święty (45)

Święty (45)

serial komediowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Michał Milowicz, Sasza Reznikow, Jolanta Niedźwiecka
Reżyseria:Katarzyna Buda
W skrócie:Kordas, wspierany przez Miłosza, usiłuje odzyskać Luizę. Dostaje jednak ostrzeżenie, aby nie mówić policji o całej sprawie. Biznesmen domyśla się, kto stoi za porwaniem jego córki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 30 października
za 6 dni
13:40 TV 6 (z napisami)

Opis

Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski) odchodzi ze służby w policji. Zostaje sołtysem Uroczyska, w którym prowadzi bar. Pomaga mieszkańcom miejscowości, w której nieoficjalne rządy sprawuje wpływowy biznesmen Kordas (Michał Milowicz). Wykorzystuje doświadczenie nabyte w policji w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek i lokalnych intryg.

W tym odcinku

Kordas wspierany przez Miłosza usiłuje odzyskać Luizę. Dostaje jednak ostrzeżenie, aby nie mówić policji o całej sprawie. Biznesmen domyśla się, kto stoi za porwaniem jego córki. Wkrótce odbiera telefon od Luizy, która błaga go o pomoc, a przed domem znajduje tajemniczy pakunek. Tomek niespodziewanie pojawia się w rodzinnym domu i obdarowuje bliskich drogimi prezentami. Nina jest rozczarowana jego nonszalancją. Chłopak jest zazdrosny o jej relację z Michałem. Jolantę zasmuca nieudana impreza dla koleżanek. Rozważa rezygnację ze studiów. Ksiądz i Lucjan starają się podnieść ją na duchu. Na plebanii pojawia się Michalina, która oznajmia, że ma z Lucjanem dziecko.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także