Święty (60)

Święty (60)

serial komediowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Michał Milowicz, Sasza Reznikow, Jolanta Niedźwiecka
Reżyseria:Katarzyna Buda
W skrócie:Jarosław przyznaje się, że ukrywa chorobę przed żoną oraz córką. Laura zachęca go do podjęcia zagranicznego leczenia. Lucjan wydaje gazetę. Przeczytać w niej można artykuł o niebezpiecznych pająkach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Codzienne perypetie mieszkańców Uroczyska. Sołtys Białach i jego przyjaciele mierzą się kolejnymi zagadkami do rozwiązania. Przeżywają też osobiste problemy, których rozwiązania niejednokrotnie okazują się zaskakujące.

W tym odcinku

Jarosław przyznaje się, że ukrywa chorobę przed żoną oraz córką. Laura zachęca go do podjęcia zagranicznego leczenia. Wkrótce mężczyzna wyjawia bliskim powód zmian w swoim zachowaniu. Białach przychodzi do niego z propozycją pomocy finansowej. Lucjan wydaje pierwszy numer gazety. Przeczytać można w nim obszerny artykuł o niebezpiecznych pająkach oraz bohaterstwie sierżanta. Pod wpływem pochwał Żbikowski odzyskuje dobry humor i pewność siebie. Tymczasem materiał o opiece księdza nad zbłąkanym psem skutkuje podrzuceniem na plebanię chomika. Kordas rozpoczyna realizację niecnego planu. Zgłasza kradzież laptopów. Sugeruje, że sprawcą jest Michał.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także