Święty (59)

Święty (59)

serial komediowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Michał Milowicz, Sasza Reznikow, Jolanta Niedźwiecka
Reżyseria:Katarzyna Buda
W skrócie:Przygarnięty pies niszczy urządzenie do pomiaru hałasu. Spotkany podczas spaceru mężczyzna stwierdza, że zwierzę należy do niego. Białach zatrudnia Ninę w barze. Czarna nie cieszy się z jej obecności.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Codzienne perypetie mieszkańców Uroczyska. Sołtys Białach i jego przyjaciele mierzą się kolejnymi zagadkami do rozwiązania. Przeżywają też osobiste problemy, których rozwiązania niejednokrotnie okazują się zaskakujące.

W tym odcinku

Przygarnięty pies niszczy urządzenie do pomiaru hałasu. Spotkany podczas spaceru mężczyzna, stwierdza, że zwierzę należy do niego. Zaniepokojona reakcją kundla gospodyni chce wyjaśnić sprawę na komisariacie. Za namową Michała, Białach zatrudnia Ninę w barze. Czarna nie cieszy się z obecności nowej pomocnicy. Do sołtysa przychodzi Jolanta prosząc, by interweniował w podejrzanej sprawie dotyczącej zwierzęcia. Tomek godzi się na współpracę z Kordasem i jest gotowy, by zaszkodzić swojemu bratu. Tymczasem Luiza zapoznaje się ze swoją myjnią. Podczas wywiadu ze Żbikowskim, Lucjan panikuje na widok pająka, którego sierżant szybko zabija. Pełen podziwu dla zachowania funkcjonariusza opisuje zdarzenie na łamach swojej gazety.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także