Święty (41)

Święty (41)

serial komediowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Michał Milowicz, Sasza Reznikow, Jolanta Niedźwiecka
Reżyseria:Katarzyna Buda
W skrócie:Luiza dowiaduje się, że jej kartę zablokowano. Robi ojcu awanturę. Białach wraz z Magdą i Żbikowskim usiłują wyjaśnić, dlaczego Janka, uczestniczka konkursu kulinarnego, potrzebowała broni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 26 października
za 5 dni
13:40 TV 6 (z napisami)

Opis

Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski) odchodzi ze służby w policji. Zostaje sołtysem Uroczyska, w którym prowadzi bar. Pomaga mieszkańcom miejscowości, w której nieoficjalne rządy sprawuje wpływowy biznesmen Kordas (Michał Milowicz). Wykorzystuje doświadczenie nabyte w policji w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek i lokalnych intryg.

W tym odcinku

Luiza dowiaduje się, że jej karta płatnicza została zablokowana. Zdenerwowana robi ojcu awanturę. Postanawia też sama zarabiać na swoje utrzymanie. Białach wraz z Magdą i Żbikowskim usiłują wyjaśnić, dlaczego Janka, uczestniczka konkursu kulinarnego, potrzebowała broni. Kobieta opowiada im o tym, jak misje wojskowe wpłynęły na jej męża. Łukaszowi nie podoba się, że sołtys interesuje się jego osobą. Ksiądz próbuje poznać skrywaną przez Jolantę tajemnicę. Gospodyni, za namową duchownego, zaprasza koleżanki na plebanię. Samotnego Lucjana bardzo cieszy ta wiadomość. Tymczasem Fabio spóźnia się na umówioną z Bożeną kolację, a Czarna wyczuwa od niego zapach damskich perfum.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także