Święty (42)

Święty (42)

serial komediowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Michał Milowicz, Sasza Reznikow, Jolanta Niedźwiecka
Reżyseria:Katarzyna Buda
W skrócie:Pierwsza próba zarobienia pieniędzy przez Luizę kończy się fiaskiem. Zdeterminowana dziewczyna wpada na kolejny pomysł. Fabio próbuje rozpieszczać Bożenę. Czarna patrzy sceptycznie na jego zachowanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 27 października
za 6 dni
13:40 TV 6 (z napisami)

Opis

Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski) odchodzi ze służby w policji. Zostaje sołtysem Uroczyska, w którym prowadzi bar. Pomaga mieszkańcom miejscowości, w której nieoficjalne rządy sprawuje wpływowy biznesmen Kordas (Michał Milowicz). Wykorzystuje doświadczenie nabyte w policji w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek i lokalnych intryg.

W tym odcinku

Pierwsza próba zarobienia pieniędzy przez Luizę kończy się fiaskiem. Zdeterminowana dziewczyna wpada jednak na kolejny pomysł. Wszystkim jej poczynaniom z ukrycia przygląda się Sara. Fabio próbuje rozpieszczać Bożenę. Czarna patrzy sceptycznie na jego zachowanie. Gdy jej matka wyjeżdża do Wrocławia, Włoch uwodzi Julię i namawia ją na romantyczny spacer nad wodą. Białach udaje się po pomoc dla męża Janki do jednostki, w której służył weteran. Mimo trudności, wytrwale czeka na pojawienie się pułkownika Króla, dawnego przełożonego Łukasza.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także