Święty (190)
| Występują: | Mariusz Węgłowski, Michał Milowicz, Sasza Reznikow, Jolanta Niedźwiecka |
|---|---|
| W skrócie: | Laura przyznaje się, że to ona ostrzegła Emila. Białach tym razem nie łamie procedur. W komendzie odbywa się przesłuchanie lekarki. Rosińska, wnioskując z aury, orzeka, że żona Michała jest w ciąży. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| środa, 1 lipca za 14 dni |
2:50 | Polsat Seriale (z napisami) |
Opis
Julia z Kordasem biorą potajemny ślub w Las Vegas. O wydarzeniu informują córki już po powrocie. Magda mówi Bartoszowi o swoich podejrzeniach względem odzyskania pamięci przez Arletę. Weterynarz nie chce w to wierzyć. O oskarżeniach dowiaduje się mama Arlety. Utwierdza posterunkową w jej przypuszczeniach.
W tym odcinku
Laura przyznaje się, że to ona ostrzegła Emila. Białach tym razem nie łamie procedur. W komendzie miejskiej odbywa się przesłuchanie lekarki. Rosińska, wnioskując z aury, orzeka, że żona Michała jest w ciąży. Mówi mu o tym. W barze zjawia się Franek. Czarna ma wobec niego złe przeczucia. Patryk sądzi, że dziewczyną z private roomu jest Luiza. Postanawia ją zaskoczyć. Odkrywa jednak, że się mylił. Tamara zaprasza na obiad Kordasa i Julię. Siostra jest na nią wściekła. Podczas posiłku panuje napięta atmosfera. Kiedy biznesman i jego ukochana idą na spacer po Uroczysku, mijające kobiety głośno komentują ich związek. Mężczyzna ma dość plotek i obiecuje zemstę. Na plebani odbywa się pierwsze posiedzenie Rady Mieszkańców Uroczyska. Organista podsłuchuje, że gospodyni, Rosińska i sklepowa chcą odebrać barowi koncesję na alkohol. Powiadamia o tym Klub Kawalera.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Mariusz Węgłowski
jako Mikołaj Białach -
Michał Milowicz
jako biznesmen Krzysztof Kordas -
Sasza Reznikow
jako ksiądz Wincenty Wojtala -
Jolanta Niedźwiecka
jako Jolanta -
Elżbieta Trzaskoś
jako posterunkowa Magda -
Wojciech Dąbrowski
jako sierżant Żbikowski -
Klaudia Sokołowska
jako Luiza -
Pamela Płachtij
jako kelnerka Czarna -
Mariusz Dzyruk
jako kucharz Michał -
Mariusz Gagatek
jako organista Lucjan -
Magdalena Górska
jako Aurelia -
Anna Iberszer
jako Laura -
Szymon Kołodziej
jako Janek -
Krzysztof Skiba
-
Kazimierz Mazur
jako Andrzej Wróbel -
Maciej Brzoska
-
Kaja Walden
-
Jasper Sołtysiewicz
-
Przemysław Cypryański
-
Łukasz Płoszajski
-
Tomasz Oświeciński
Zobacz także
- Święty (5) - serial komediowy - dziś, 17 czerwca 13:25 i 1 późniejsza emisja
- Święty (6) - serial komediowy - dziś, 17 czerwca 13:55 i 1 późniejsza emisja
- Niesamowity świat Gumballa 3: Święty (31) - serial animowany - dziś, 17 czerwca 23:00 i 3 późniejsze emisje
- Święty (266) - serial komediowy - noc śr./czw., 17 na 18 czerwca 2:50
- Święty (267) - serial komediowy - noc śr./czw., 17 na 18 czerwca 3:20
- Święty (7) - serial komediowy - czwartek, 18 czerwca 13:25 i 1 późniejsza emisja
- Święty (8) - serial komediowy - czwartek, 18 czerwca 13:55 i 1 późniejsza emisja
- Święty (268) - serial komediowy - noc czw./pt., 18 na 19 czerwca 2:45
- Święty (269) - serial komediowy - noc czw./pt., 18 na 19 czerwca 3:15
- Święty (9) - serial komediowy - piątek, 19 czerwca 13:25 i 1 późniejsza emisja