Święty (28)

Święty (28)

serial komediowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Michał Milowicz, Sasza Reznikow, Jolanta Niedźwiecka
Reżyseria:Katarzyna Buda
W skrócie:Michał prosi Białacha o pomoc w poszukiwaniach brata. Tymczasem w domu jego rodziców zjawia się komornik. Ksiądz postanawia podstępem zmusić Wandę i Gralaka do rozmowy. Zamyka ich w zakrystii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski) odchodzi ze służby w policji. Zostaje sołtysem Uroczyska, w którym prowadzi bar. Pomaga mieszkańcom miejscowości, w której nieoficjalne rządy sprawuje wpływowy biznesmen Kordas (Michał Milowicz). Wykorzystuje doświadczenie nabyte w policji w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek i lokalnych intryg.

W tym odcinku

Michała coraz bardziej niepokoi nieobecność brata. Prosi Białacha o pomoc w poszukiwaniach. Tymczasem w domu jego rodziców zjawia się komornik. Wychodzi na jaw, że Tomek ma ogromne długi. Mikołaj stara się ukryć ten fakt przed schorowaną matką mężczyzny. Nina jest zrozpaczona. W tym czasie ksiądz postanawia podstępem zmusić Wandę i Gralaka do rozmowy. Zamyka ich na klucz w zakrystii. Pomysł przynosi dobry skutek - para godzi się. Marysia wraz z Łukaszem stają przed ołtarzem ślubnym. Ceremonię przerywa nagle sierżant Żbikowski. W rocznicę urodzin zmarłej żony Kordas spotyka nad jej grobem Luizę. Oboje wspominają zmarłą. Miłosz odwołuje spotkanie z Luizą. Kobieta postanawia zrobić mu niespodziankę, ale ukochany nie wpuszcza jej do mieszkania.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także