Świat według Kiepskich (61)

Świat według Kiepskich

odc. 61

serial komediowy Polska 2000   od 12 lat
Występują:Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Barbara Mularczyk
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Ferdek otrzymuje zaproszenie na zjazd arystokratycznej rodziny Badziwiłłów. Przypomina sobie swoich przodków i wybiera się na spotkanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie mieszkańców pewnej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

W tym odcinku

Ferdek otrzymuje zaproszenie na zjazd arystokratycznej rodziny Badziwiłłów. Wietrzy podstęp. Kpiny Listonosza sprawiają jednak, że unosi się ambicją i zaczyna przypominać sobie swoich przodków. Ćwiczy arystokratyczne gesty i wybiera się na spotkanie. Ma nadzieję zapewnić sobie pomyślność finansową. Nadchodzi czas wyjazdu. Przed domem pojawia się stangret z powozem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także