Kryminalni: Strażacy (7/13)

Kryminalni: Strażacy (7/13)

serial kryminalny Polska 2004   od 12 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Maciej Zakościelny, Magdalena Schejbal
Reżyseria:Piotr Wereśniak, Ryszard Zatorski
W skrócie:W jednym z oddziałów banku wybucha pożar. Na miejscu zdarzenia zjawia się straż pożarna. Kierowniczka oddziału nie odzyskuje przytomności. Okazuje się, że z sejfu zginęły pieniądze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Akcja serialu rozgrywa się współcześnie w Warszawie. Każdy odcinek stanowi zamkniętą całość. Widzowie poznają pracę Wydziału Kryminalnego stołecznej policji. Głównym bohaterem jest Adam Zawada (Marek Włodarczyk), detektyw z wieloletnim doświadczeniem. Jest bezkompromisowy dla przestępców i całkowicie oddany swojej pracy. Do jego zespołu należy dwoje policjantów - Marek Brodecki (Maciej Zakościelny) oraz Basia Storosz (Magdalena Schejbal), która w Wydziale Kryminalnym dopiero zdobywa swoje doświadczenie w zawodzie.

W tym odcinku

W jednym z oddziałów warszawskiego banku wybucha groźny pożar. Na miejscu zdarzenia natychmiast zjawia się jednostka straży pożarnej. Nie obywa się jednak bez komplikacji. Kierowniczka oddziału nie odzyskuje przytomności. Okazuje się również, że z sejfu zginęły pieniądze. Komisarz Adam Zawada przeprowadza w tej sprawie drobiazgowe śledztwo.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także