Strażacy 2: Kryzys (16)

Strażacy 2: Kryzys (16)

6.4/10
serial obyczajowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Maciej Zakościelny, Weronika Rosati, Marta Ścisłowicz, Jakub Wesołowski
Reżyseria:Maciej Dejczer
W skrócie:Do jednostki dołącza doświadczony Olek. Ratownicy otrzymują wezwanie do mężczyzny, który stracił przytomność podczas mycia okien wieżowca. Krzyś spędza dzień z Kamilą w filharmonii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie ratowników z jednostki w Warszawie. Oczyszczony z zarzutów niesubordynacji Adam (Maciej Zakościelny) musi poradzić sobie nie tylko z kolejnymi wyzwaniami w pracy, ale też rozterkami sercowymi. Wracający na służbę po wypadku Wojtek (Maciej Mikołajczyk) stara się przezwyciężyć traumę. Obok nich w skomplikowanych akcjach uczestniczyć też będą skonfliktowany z Wojnarem Rafał (Jakub Wesołowski), a także nowi członkowie jednostki, Staszek (Mateusz Banasiuk) i Olek (Redbad Klynstra).

W tym odcinku

Do jednostki dołącza doświadczony Olek, który od szesnastu lat pracuje w straży pożarnej. Ratownicy otrzymują wezwanie do jednego z wieżowców. Okazuje się, że mężczyzna, który zajmował się myciem okien stracił przytomność i wisi bezwładnie na siodełku piętnaście metrów nad ziemią. Rafał, Staszek, Olek, Radek i Adam zjawiają się na miejscu i rozkładają poduszkę asekuracyjną. Wojnar decyduje się wezwać ekipę ratownictwa wysokościowego. Staszek przesłuchuje Konrada, brata Sebastiana, nieprzytomnego mężczyzny, który z nim pracuje. Wychodzi na jaw, że nie przeszedł on badań kontrolnych i ma nadciśnienie. Tymczasem Krzyś spędza dzień z Kamilą w filharmonii. Później kobieta stara się przekonać Adama, że chłopiec nie powinien zamieszkać z nimi. Wojnar jednak nie zmienia swojego zdania.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także