Strażacy 2: Adrenalina (17)

Strażacy 2: Adrenalina (17)

6.4/10
serial obyczajowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Maciej Zakościelny, Weronika Rosati, Marta Ścisłowicz, Jakub Wesołowski
Reżyseria:Maciej Dejczer, Łukasz Palkowski
W skrócie:Na obwodnicy dochodzi do karambolu z udziałem motocyklisty. Olek, Rafał, Adam, Staszek i Boguś ruszają na miejsce. Wkrótce dociera tam też Wiktor. Zauważa zniszczony jednoślad swojego syna, Norberta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie ratowników z jednostki w Warszawie. Oczyszczony z zarzutów niesubordynacji Adam (Maciej Zakościelny) musi poradzić sobie nie tylko z kolejnymi wyzwaniami w pracy, ale też rozterkami sercowymi. Wracający na służbę po wypadku Wojtek (Maciej Mikołajczyk) stara się przezwyciężyć traumę. Obok nich w skomplikowanych akcjach uczestniczyć też będą skonfliktowany z Wojnarem Rafał (Jakub Wesołowski), a także nowi członkowie jednostki, Staszek (Mateusz Banasiuk) i Olek (Redbad Klynstra).

W tym odcinku

Na obwodnicy dochodzi do karambolu z udziałem motocyklisty. Olek, Rafał, Adam, Staszek i Boguś ruszają na miejsce. Wkrótce dociera tam też motocyklem Wiktor. Zauważa zniszczony jednoślad swojego syna, Norberta. Borycki i Staszek wydobywają poszkodowanego, którego karetka zabiera do szpitala. Kamila nie radzi sobie z Krzysiem. Chłopak jest niezadowolony, że mieszka ona z Adamem. Chce, by Wojnar wrócił do Magdy. Dochodzi do ostrej wymiany zdań. Tymczasem w starej hali Wojtek szaleje na motocyklu. Omal nie doprowadza do wypadku. Adam stara się przemówić mu do rozsądku. Przypomina, że ma on rodzinę i zawsze może wrócić do pracy w straży pożarnej. Później Wojtek podczas jazdy jednośladem traci nad nim panowanie i wpada do rowu. Na miejscu zjawia się radiowóz. Były ratownik zachowuje się agresywnie wobec policjantów i zostaje zatrzymany.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także