Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (24)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (24)

serial kryminalny Polska 2016   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Sebastian Wątroba, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek
W skrócie:Policjanci łapią biegającego nago po lesie mężczyznę. Okazuje się, że to właściciel straganu, który został ukarany za niepłacenie haraczu. Śledczy poszukują również kobiety chorej na alzhaimera.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par, którzy tworzą oddzielne zespoły dochodzeniowe. Oprócz prowadzonych śledztw, serial pokazuje także wątki z życia osobistego bohaterów. Poza zdjęciami kręconymi tradycyjnie, w serialu mają znaleźć się liczne ujęcia zrealizowane m.in. przy pomocy dronów.

W tym odcinku

Policjanci łapią biegającego nago po lesie mężczyznę. Okazuje się, że to właściciel straganu na targowisku, który został ukarany za niepłacenie haraczu. Mężczyzna nie chce zeznawać. Paulina i Kuba próbują rozpracować gang i urządzają prowokację. Śledczy poszukują również starszej kobiety chorej na alzhaimera. Początkowo sprawa wydaje się zwykłym zaginięciem, naprowadza ich jednak na trop wyrafinowanej próby zabójstwa. Kuba próbuje uwolnić się spod wpływów dawnego znajomego, który związany jest ze światkiem przestępczym. Podejmuje ryzykowną grę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także