Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (345)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (345)

serial kryminalny Polska 2019   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Trzech mężczyzn spotyka się na pokera. Jeden z nich gra na nierozsądnie duże stawki. Kiedy kończą mu się pieniądze, stawia własną żonę. Przegrywa. Następnego ranka ktoś znajduje ciało kobiety.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" opowiada o sprawach prowadzonych przez policjantów z wrocławskiej komendy miejskiej. W wydziale dochodzeniowo-śledczym piątka wybitnych funkcjonariuszy skutecznie walczy z przestępczością, rozwiązując skomplikowane zagadki kryminalne. Poszukują oni sprawców najcięższych zbrodni. W serialu oglądamy śledczych nie tylko od strony zawodowej, ale też prywatnej, poznając ich rodzin, bliskich oraz wrogów. Każdy z bohaterów produkcji "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" ma swój sposób bycia, wynikający z charakteru i bagażu doświadczeń. Naczelnik Edward Kubis to szef, który cieszy się powszechnym szacunkiem, a dla swoich ludzi gotów jest wiele zaryzykować. Dla aspirant Marii Przybylskiej bardzo ważna jest rodzina. Aspirant Kuba Walczak pochodzi z blokowiska i w przeszłości nie był kryształowy. Podkomisarz Paulina Wach stara się nie wykorzystywać swojej niewątpliwej urody. Nosi się po męsku i bardzo dba o kondycję.

W tym odcinku

Trzech mężczyzn spotyka się na pokera. Jeden z nich nadużywa alkoholu i zaczyna grać na nierozsądnie duże stawki. Kiedy kończą mu się pieniądze, stawia własną żonę. Przegrywa. Następnego ranka ktoś znajduje nagie zwłoki kobiety pod oknem własnego mieszkania. Górska i Gawlik badają nietypowe zdarzenie. U Wawerskiego pojawia się Żaneta, dziewczyna, z która policjant miał styczność podczas służby pod przykrywką. Mężczyzna usiłuje przekonać Dagę, że to nieporozumienie, ale Żaneta ma dla niego kolejne wieści, które jeszcze bardziej pogrążają Huberta.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także