Sposób użycia: Noc po ciężkim dniu (6)

Sposób użycia: Noc po ciężkim dniu (6)

(Rules of Engagement: Hard Day's Night)

serial komediowy USA 2007   od 12 lat
Występują:Oliver Hudson, Bianca Kajlich, Megyn Price, David Spade
Reżyseria:Ted Wass
W skrócie:Jeff pomaga Jennifer ustawić meble. Bolą go plecy i sąsiadka postanawia zrobić mu masaż. Jeff zataja ten fakt przed żoną. Russel próbuje umówić się na randkę z atrakcyjną nauczycielką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 4 listopada
za 12 dni
18:40 FOX Comedy

Opis

Opowieść o wyjątkowych relacjach łączących kilkoro przyjaciół. Jeff (Patrick Warburton) i Audrey (Megyn Price) są małżeństwem od dwunastu lat i czują się szczęśliwi, chociaż rutyna już daje im się we znaki. Adam (Oliver Hudson) i Jennifer (Bianca Kajlich) właśnie zaręczyli się i naiwnie wierzą, że wszystkie najlepsze chwile są jeszcze przed nimi. Najbliższy przyjaciel Adama, Russell (David Spade) to wieczny kawaler, który ponad wszystko ceni sobie uroki życia w stanie wolnym.

W tym odcinku

Jeff, pomagając Jennifer ustawić meble, nadwyręża plecy. Sąsiadka postanawia zatem zrobić mu masaż. Mężczyzna zataja ten fakt przed żoną, podejrzewając, że będzie zazdrosna. Russel próbuje umówić się na randkę z atrakcyjną nauczycielką. Przeszkadza mu w tym wyjątkowo przemądrzały uczeń. Nawet Adam nie jest w stanie pomóc Russelowi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także