Sposób użycia: Prezent urodzinowy (2)

Sposób użycia: Prezent urodzinowy (2)

(Rules of Engagement: The Birthday Deal)

serial komediowy USA 2007   od 12 lat
Występują:Oliver Hudson, Bianca Kajlich, Megyn Price, David Spade
Reżyseria:Andy Ackerman
W skrócie:Audrey planuje przyjęcie urodzinowe dla Jeffa. On nie ma na to ochoty. Dopiero gdy żona wspomina o ich umowie, Jeff zgadza się na wszystko.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o wyjątkowych relacjach łączących kilkoro przyjaciół. Jeff (Patrick Warburton) i Audrey (Megyn Price) są małżeństwem od dwunastu lat i czują się szczęśliwi, chociaż rutyna już daje im się we znaki. Adam (Oliver Hudson) i Jennifer (Bianca Kajlich) właśnie zaręczyli się i naiwnie wierzą, że wszystkie najlepsze chwile są jeszcze przed nimi. Najbliższy przyjaciel Adama, Russell (David Spade) to wieczny kawaler, który ponad wszystko ceni sobie uroki życia w stanie wolnym.

W tym odcinku

Audrey planuje przyjęcie urodzinowe dla Jeffa. On jednak nie jest zachwycony tym pomysłem. Nie ma ochoty gościć u siebie obcych ludzi i starać się, by być dla nich miłym. Dopiero gdy żona wspomina o ich "urodzinowej umowie", Jeff potulnie zgadza się na wszystko. Adam, słysząc przez przypadek ich rozmowę, dopytuje się, co kryje się pod tą nazwą. Jego sąsiad nie chce mu jednak zdradzić małżeńskiej tajemnicy. Idea "urodzinowej umowy" tak bardzo jednak podoba się Adamowi, że postanawia namówić narzeczoną, by obiecali sobie raz do roku spełniać swoje najskrytsze marzenia erotyczne. Jennifer chętnie przystaje na jego pomysł. Także Russel zastanawia się, co jego przyjaciel dostanie od żony w prezencie. Tymczasem Adam zaczyna wątpić w słuszność swojej umowy z Jennifer - wszystko przez Jeffa, który zasiał w nim wątpliwości co do tego, czego może zażądać jego narzeczona.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także