Sposób użycia: Gra toczy się dalej (4)

Sposób użycia: Gra toczy się dalej (4)

(Rules of Engagement: Game On)

serial komediowy USA 2007   od 12 lat
Występują:Oliver Hudson, Bianca Kajlich, Megyn Price, David Spade
Reżyseria:Ted Was
W skrócie:Audrey dostaje awans. ale dla Jeffa ważniejszy jest mecz.. Także Jennifer jest rozczarowana swoim narzeczonym. Martwi się, że spotkania z kumplami będą zawsze ważniejsze od ich związku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o wyjątkowych relacjach łączących kilkoro przyjaciół. Jeff (Patrick Warburton) i Audrey (Megyn Price) są małżeństwem od dwunastu lat i czują się szczęśliwi, chociaż rutyna już daje im się we znaki. Adam (Oliver Hudson) i Jennifer (Bianca Kajlich) właśnie zaręczyli się i naiwnie wierzą, że wszystkie najlepsze chwile są jeszcze przed nimi. Najbliższy przyjaciel Adama, Russell (David Spade) to wieczny kawaler, który ponad wszystko ceni sobie uroki życia w stanie wolnym.

W tym odcinku

Audrey dostaje awans. Jeff, zamiast cieszyć się z jej sukcesu, wybiera się na mecz. Także jej przyjaciółka, Jennifer, jest rozczarowana postawą swojego narzeczonego, który kupił właśnie drogą konsolę do gry. Przypomina Adamowi, że mieli konsultować ze sobą poważniejsze zakupy. On jednak nie zwraca na nią uwagi. Zaprosił bowiem Russella i obaj są całkowicie pochłonięci grą. Jennifer martwi się, że dla Adama spotkania z kumplami będą zawsze ważniejsze od ich związku.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także