Sposób użycia: Dzieci (5)

Sposób użycia: Dzieci (5)

(Rules of Engagement: Kids)

serial komediowy USA 2007   od 12 lat
Występują:Oliver Hudson, Bianca Kajlich, Megyn Price, David Spade
Reżyseria:Ted Wass
W skrócie:Russell spotyka starszą od siebie Constance, z którą miał romans jako nastolatek. Zdobywał wtedy pierwsze doświadczenia seksualne. Postanawia na nowo uwieść wciąż atrakcyjną Constance.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 1 listopada
za 11 dni
19:40 FOX Comedy

Opis

Opowieść o wyjątkowych relacjach łączących kilkoro przyjaciół. Jeff (Patrick Warburton) i Audrey (Megyn Price) są małżeństwem od dwunastu lat i czują się szczęśliwi, chociaż rutyna już daje im się we znaki. Adam (Oliver Hudson) i Jennifer (Bianca Kajlich) właśnie zaręczyli się i naiwnie wierzą, że wszystkie najlepsze chwile są jeszcze przed nimi. Najbliższy przyjaciel Adama, Russell (David Spade) to wieczny kawaler, który ponad wszystko ceni sobie uroki życia w stanie wolnym.

W tym odcinku

Russell na zakupach spotyka przypadkiem starszą od siebie Constance, z którą miał romans jako nastolatek. Wspomnienia z tego czasu niezwykle bawią kobietę. Russell pociesza się, twierdząc, że wówczas dopiero zdobywał pierwsze seksualne doświadczenia. Do tego podczas wspólnych chwil z kochanką nieustannie przeszkadzała mu jej kotka. Russell postanawia na nowo uwieść sześćdziesięcioletnią, choć wciąż atrakcyjną Constance. Audrey i Jeff coraz poważniej zaczynają myśleć o dziecku. Jennifer i Adam, by uniknąć sporu na ten temat, postanawiają porozmawiać o swojej przyszłości. Prowadzi to do poważnej kłótni, która może zaważyć na planowanym przez nich romantycznym weekendzie poza miastem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także