Spadkobiercy (3)

Spadkobiercy (3)

program rozrywkowy Polska 2011
Występują:Artur Andrus, Robert Górski, Piotr Bałtroczyk, Joanna Kołaczkowska
W skrócie:Ken cierpi na amnezję, a Frank Dealey realizuje mroczny plan. Harry usiłuje zbliżyć się do Dorin, z którą chciałby mieć dziecko. Doktor Dreyfus próbuje odratować eksperyment, by wywiązać się z umowy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria najbardziej niezwykłego polskiego serialu, a zarazem najoryginalniejszego przedsięwzięcia kabaretowego. W tej improwizowanej parodii popularnych oper mydlanych w role latynoskich amantów i podstępnych kochanek wcielają się znani artyści kabaretowi. Jako głowa rodziny, biznesmen Jonathan Owens występują na zmianę Artur Andrus, Robert Górski i Robert Korólczyk. Matkę Jonathana, Maggie Mekintosz Owens, odgrywa Maria Czubaszek. W rolach pozostałych członków rodziny Owensów oraz ich kochanek, przyjaciół i rywali pojawiają się m. in.Grzegorz Halama, Joanna Kołaczkowska, Michał i Marcin Wójcikowie. W każdym odcinku występują również goście specjalni, m.in. Maciej Stuhr, Marzena Rogalska, Alicja Resich-Modlińska, Adam Nowak, Maciej Miecznikowski i Emilian Kamiński. Wszystkie skecze powstają bez wcześniejszego przygotowania, co powoduje wiele zabawnych sytuacji i komicznych pomyłek. Daje również artystom okazję do popisania się bystrością i poczuciem humoru.

Ken w dalszym ciągu cierpi na amnezję, a Frank Dealey realizuje swój mroczny plan. Harry usiłuje zbliżyć się do Dorin, z którą chciałby mieć dziecko. Doktor Dreyfus próbuje odratować eksperyment, by wywiązać się z umowy.

Zobacz także