Spadkobiercy (11)

Spadkobiercy (11)

program rozrywkowy Polska 2010   od 7 lat
Występują:Artur Andrus, Robert Górski, Piotr Bałtroczyk, Joanna Kołaczkowska
W skrócie:Warrenowi ciężko jest pogodzić się z tym, że Dorin ma nowego partnera. Namawia kobietę, aby poszła do terapeuty i spróbowała naprawić związek swój z Kenem. Maggie, Billy i George martwią się o spadek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Improwizowane parodie oper mydlanych, w wykonaniu znanych artystów kabaretowych. Tuż przed wejściem na scenę aktorzy dowiadują się, z kim i o czym będą rozmawiać. Ustalone zostaje tylko zdanie kończące daną scenkę, które wymyśla pomysłodawca programu, Dariusz Kamys. Bohaterami tego oryginalnego serialu są członkowie rodziny Owensów, ich przyjaciele i wrogowie. Motyw przewodni stanowią poszukiwania spadkobiercy fortuny Jonathana Owensa, który, choć ma troje dzieci, nie doczekał się jeszcze wnuka. Jednak ani naturalne sposoby, ani oszustwa, adopcje, czy eksperymenty genetyczne szalonego doktora Dreyfusa nie przynoszą ostatecznie rezultatu. Występują: Artur Andrus, Robert Górski, Piotr Bałtroczyk, Joanna Kołaczkowska, Marcin i Michał Wójcikowie, Wojciech Kamiński, Agnieszka Litwin-Sobańska, Janusz Rewers oraz Wojtek Tremiszewski. Przed publicznością prezentują się również goście specjalni, a wśród nich Elżbieta Zapendowska, Andrzej Grabowski, Marek Siudym, Piotr Pręgowski i Zygmunt Chajzer.

Warrenowi ciężko jest pogodzić się z tym, ze Dorin ma nowego partnera. Usiłuje przekonać kobietę, aby poszła do terapeuty i spróbowała naprawić związek swój z Kenem. Maggie, Billy i George martwią się o spadek.

Zobacz także