Smakuj świat z Pascalem (1/8)

Smakuj świat z Pascalem (1/8)

reality show Polska   b.o.
W skrócie:Na Sri Lance Pascal odwiedza sierociniec dla słoni. Ma przygotować posiłek dla tych niecodziennych smakoszy. Dla ludzi ugotuje curry z kurczaka z dodatkiem orzechów nerkowca.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pascal Brodnicki najchętniej poznaje świat za pomocą zmysłu smaku. Uwielbia przyrządzać rozmaite potrawy na ulicznych straganach, w afrykańskich wioskach czy nap plaży.. Jednak podczas jego kulinarnych wojaży nie zawsze było mu łatwo. Czasem słonie podkradały mu składniki. Oczywiście Pascal nie mógł odmówić sobie przyjemności posmakowania lokalnych przysmaków. W Delhi zatrzymał się na dłużej przy stoisku z plackami "paratha", w zanzibarskiej wiosce jadł ryż z kokosem, a w Namibii spróbował steku... z zebry. "Smakuj świat z Pascalem" to nie tylko kulinaria. Prowadzący odwiedził sierociniec słoni na Sri Lance, karmił gepardy w Afryce i wspinał się na palmę kokosową. W Bombaju został nauczycielem i uczył dzieci języka polskiego, a u wybrzeży Zanzibaru polował na ośmiornicę. Wszędzie jego pasja i pozytywna energia przyciągały tłumy gapiów.

Pierwszym przystankiem kulinarnej podróży Pascala jest Sri Lanka. Kucharz odwiedza tu ośrodek Pinawela - sierociniec dla słoni. Te ogromne ssaki potrafią zjeść nawet 300 kg pożywienia dziennie i uwielbiają marchewkę. Pascal przygotuje posiłek dla tych niecodziennych smakoszy. Po pracowitym dniu kucharz postanawia podziękować swoim nowo poznanym przyjaciołom i zaprasza ich na kolację nad brzegiem Oceanu Indyjskiego. Wybiera szybki przepis na curry z kurczaka z dodatkiem bardzo popularnych na wyspie orzechów nerkowca.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także