Singielka (192)

telenowela Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Paulina Chruściel, Filip Bobek, Mateusz Janicki, Julia Kamińska
Reżyseria:Maciej Migas
W skrócie:Nowaccy mają odnowić przysięgę małżeńską. Tymczasem Natalia nie wraca na noc do domu. Elka idzie do redakcji 'Co tam?'. Złe wiadomości na temat Tomasza nie pozwalają jej dokończyć zebrania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Nadszedł dzień, w którym Nowaccy odnowią swoją przysięgę. Od rana nic nie idzie według planu. Okazuje się, że Natalia nie wróciła na noc do domu. Cała rodzina rozpoczyna poszukiwania. Tymczasem Elka idzie do redakcji "Co tam?", by przekazać pracownikom informacje dotyczące połączenia portali. Jednak złe wiadomości na temat Tomasza nie pozwalają jej dokończyć zebrania. Na przyjęciu w domu Nowackich zjawiają się niespodziewani goście.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także