Singielka (110/141)

Singielka (110/141)

telenowela Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Paulina Chruściel, Filip Bobek, Mateusz Janicki, Julia Kamińska
Reżyseria:Maciej Migas
W skrócie:Elka jest wściekła na Dorotę za opublikowanie uwłaczającego jej felietonu Wilka. Dorota radzi dziewczynie, by walczyła o swoje dobre imię. Elka szuka sposobu na rewanż. Natalia chce pogodzić rodziców.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Elka jest wściekła na Dorotę za opublikowanie uwłaczającego jej felietonu Wilka. Dorota radzi dziewczynie, by się zemściła i walczyła o swoje dobre imię. Elka szuka sposobu na rewanż. Nie wie jednak, że felieton napisany przez Wilka nie powstał tylko z jego inicjatywy. Natalia postanawia pogodzić rodziców. Organizuje spotkanie z ojcem. Olgierd zapoznaje córkę ze swoimi decyzjami.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także