Singielka (108/141)

Singielka (108/141)

telenowela Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Paulina Chruściel, Filip Bobek, Mateusz Janicki, Julia Kamińska
Reżyseria:Maciej Migas
W skrócie:Elka wciąż myśli o tym, że Tomasz wybrał Nadię zamiast niej. Humoru nie poprawia jej nawet Natalia, która świętuje swój sukces w pracy. Tymczasem Monika wyjawia Elce powód rozstania Sylwii i Tomasza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Elka wciąż myśli o tym, że Tomasz wybrał Nadię zamiast niej. Humoru nie poprawia jej nawet Natalia, która świętuje swój pierwszy sukces w pracy. Tymczasem Monika wyjawia Elce powód rozstania Sylwii i Tomasza, zaś Dorota oświadcza, że umówiła ją na randkę z Samotnym Wilkiem. Genowefa traci cierpliwość do Sławy. Postanawia zabrać ją na działkę do Olgierda. Okazuje się jednak że mężczyzna już dawno wrócił do pracy. Sława mimo wszystko cieszy się, widząc męża. Do czasu, aż pojawia się Olga.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także