Singielka (106/141)

Singielka (106/141)

telenowela Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Paulina Chruściel, Filip Bobek, Mateusz Janicki, Julia Kamińska
Reżyseria:Maciej Migas
W skrócie:Sława zjawia się u Elki z misją ratunkową. Dołącza do nich Natalia, która informuje siostrę, że Mikołaj ją podrywał. Igor bez wiedzy Tomasza umawia się na spotkanie z jego byłą dziewczyną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Sława zjawia się u Elki z misją ratunkową. Dołącza do nich Natalia, która informuje siostrę, że Mikołaj odwiedził ją w kawiarni i najwyraźniej podrywał. Tymczasem Igor, widząc przygnębionego Tomasza, próbuje mu pomóc. Bez wiedzy brata umawia się na spotkanie z jego byłą dziewczyną, Nadią. Zamierza ich zeswatać. Andrzej prosi Krzyśka o radę w sprawie romantycznych gestów. Z czasem odkrywa jednak, że nie wybrał najlepiej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także