×

Singielka (10)

telenowela Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Paulina Chruściel, Filip Bobek, Mateusz Janicki, Julia Kamińska
Reżyseria:Maciej Migas
W skrócie:Elka i Wojtek chcą zatrzymać się w hotelu, ale brakuje wolnych pokoi. Gdy romantyczny wieczór zostaje ocalony, policja aresztuje mężczyznę. Tymczasem Arek zabiera Natalię na imprezę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Elka i Wojtek chcą zatrzymać się w hotelu, ale brakuje wolnych pokoi. Gdy romantyczny wieczór zostaje jednak ocalony, policja aresztuje mężczyznę. Elka zostaje sama na przystanku, z którego odjechał ostatni autobus. Tymczasem Arek zabiera Natalię na imprezę. Zapomina, że umówiła się z narzeczonym na lekcje walca w ramach przygotowań do ślubu. Tomasz znów ratuje Elkę - przyjeżdża po nią i pociesza. Kiedy wchodzą do mieszkania, okazuje się, że ktoś już tam jest.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także