Siedem życzeń: Rademenes (1/7)

Siedem życzeń: Rademenes (1/7)

7.3/10
serial przygodowy Polska 1985   b.o.
Występują:Renata Berger, Daniel Kozakiewicz, Artur Barciś, Witold Dębicki
Reżyseria:Janusz Dymek
W skrócie:Darek ratuje kota prześladowanego przez chłopców na podwórku. Zabiera go do domu. Okazuje się, że zwierzę potrafi mówić. Rademenes obiecuje spełnić siedem życzeń swojego wybawcy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

12-letni Darek (Daniel Kozakiewicz) ratuje dręczonego przez chłopców kota. Nie jest to zwykłe zwierzę, tylko egipski kapłan Rademenes, zamieniony w kota przez boginię Bast ponad trzy tysiące lat temu. Rademenes nie tylko potrafi mówić (głos Macieja Zembatego), ale też obiecuje spełnić siedem życzeń swojego wybawcy. Wkrótce okazuje się, że kolejne marzenia chłopca, gdy stają się rzeczywistością, wcale nie zmieniają jego życia na lepsze, a wręcz przeciwnie - często stają się powodem poważnych kłopotów.

W tym odcinku

12-letni Darek (Daniel Kozakiewicz) ratuje kota prześladowanego przez chłopców na podwórku. Zabiera go do domu. Wkrótce okazuje się, że zwierzę potrafi mówić (głos Macieja Zembatego). Kot nazywa się Rademenes i obiecuje spełnić siedem życzeń swojego wybawcy. Darek nie może uwierzyć w swoje szczęście. Na początek prosi Rademenesa o sprzęt muzyczny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także