Siedem życzeń: Być dorosłym (3)

serial przygodowy Polska 1985   od 12 lat
Występują:Renata Berger, Daniel Kozakiewicz, Krystyna Puchała, Witold Dębicki
Reżyseria:Janusz Dymek
W skrócie:Trzecim życzeniem Darka jest bycie dorosłym. Rademenes sprawia, że chłopiec przybiera wygląd własnego ojca, ale psychicznie zachowuje się jak nastolatek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

12-letni Darek (Daniel Kozakiewicz) ratuje dręczonego przez chłopców kota. Nie jest to zwykłe zwierzę, tylko egipski kapłan Rademenes, zamieniony w kota przez boginię Bast ponad trzy tysiące lat temu. Rademenes nie tylko potrafi mówić (głos Macieja Zembatego), ale też obiecuje spełnić siedem życzeń swojego wybawcy. Wkrótce okazuje się, że kolejne marzenia chłopca, gdy stają się rzeczywistością, wcale nie zmieniają jego życia na lepsze, a wręcz przeciwnie - często stają się powodem poważnych kłopotów.

W tym odcinku

Tym razem Darek wyraża życzenie bycia dorosłym. Rademenes sprawia, że chłopiec zmienia się fizycznie. Przybiera wygląd własnego ojca, ale psychicznie zachowuje się nadal jak nastolatek. Z zamiany wynika wiele zabawnych nieporozumień. Po wielu przygodach chłopiec stwierdza, że bycie dorosłym nie jest wcale takie przyjemne, jak mu się wydawało.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także