Septagon (23)

Septagon (23)

serial kryminalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Aneta Rak, Marcin Malik, Michał Waleszczyński
W skrócie:Do Septagonu zgłasza się mężczyzna, którego niepełnosprawny syn zakochał się w poznanej na portalu randkowym kobiecie. Prosi detektywów, by ją sprawdzili. Max włamuje się na czat zakochanych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterami programu są pracownicy biura detektywistycznego Septagon. Miłość, zdrady, intrygi, oszustwa, rodzinne tajemnice i nietypowe problemy w interesach lub w miejscu pracy to sytuacje, z jaki bohaterowie stykają się każdego dnia. Mimo licznych przeciwności starają się zawsze - często niekonwencjonalnymi metodami - pomóc swoim klientom.

W tym odcinku

Do Septagonu zgłasza się mężczyzna, którego przykuty do wózka inwalidzkiego syn stracił głowę dla kobiety, poznanej na portalu randkowym. Jest to Polka mieszkająca na stałe w Szwecji. Ojciec jest podejrzliwy wobec tej znajomości - martwi się, że kobieta złamie jego synowi serce. Prosi detektywów, by sprawdzili, kim jest wybranka chłopaka. Max włamuje się na czat, by sprawdzić korespondencję zakochanych. Z rozmów wynika, że kobieta jest zmęczona znajomościami z mężczyznami, którzy jej nie szanują. Była notorycznie zdradzana i rozstała się z narzeczonym, który nadal ją prześladuje. Tymczasem 27-latek oznajmia, że kilka dni temu zaprosił ukochaną do Polski i spodziewa się jej lada chwila. By zdążyć z instalacją podsłuchów, detektywi uciekają się do podstępu. W międzyczasie Max odkrywa, że kobieta wiele czasu poświęca akcjom charytatywnym, zwłaszcza tym związanym z osobami niepełnosprawnymi.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także