Septagon (12)

Septagon (12)

serial kryminalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Aneta Rak, Marcin Malik, Michał Waleszczyński
W skrócie:Do Septagonu zgłasza się właściciel sieci restauracji, który za namową jednego z klientów, Michała, postanowił wszystkie oszczędności zainwestować w bitcoiny. Mężczyzna zniknął z jego pieniędzmi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterami programu są pracownicy biura detektywistycznego Septagon. Miłość, zdrady, intrygi, oszustwa, rodzinne tajemnice i nietypowe problemy w interesach lub w miejscu pracy to sytuacje, z jaki bohaterowie stykają się każdego dnia. Mimo licznych przeciwności starają się zawsze - często niekonwencjonalnymi metodami - pomóc swoim klientom.

W tym odcinku

Do Septagonu zgłasza się właściciel sieci restauracji, który za namową jednego z klientów, Michała, postanowił wszystkie swoje oszczędności zainwestować w bitcoiny. Kiedy jednak przekazał nowemu wspólnikowi pieniądze na zakup kryptowaluty, mężczyzna zniknął. Detektywi rozpoczynają poszukiwania. Ustalają, że mężczyzna wiele lat temu zerwał kontakt ze swoją rodziną. Haker Max dociera jednak do innych klientów Michała. Okazuje się, że wszyscy oni zostali oszukani. Detektywi odkrywają też, że prawnik Michała był jednocześnie jego przyjacielem. Nawet on stracił jednak kontakt z nieuczciwym biznesmenem. Pomaga on jednak detektywom nawiązać kontakt z byłą dziewczyną Michała. Kobieta była bardzo zaskoczona nieoczekiwanym zerwaniem, ponieważ doskonale jej się układało z partnerem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także