Sekrety sąsiadów (31)

Sekrety sąsiadów (31)

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Julia i Kuba byli świadkami zabójstwa. Po tym, jak zgodzili się zeznawać przeciwko mordercy, objęto ich programem ochrony świadków. W nowym miejscu zamieszkania próbują zachować anonimowość.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

Julia i Kuba Jaroszowie byli świadkami zabójstwa. Po tym, jak zgodzili się zeznawać przeciwko mordercy, objęto ich programem ochrony świadków. W nowym miejscu zamieszkania Jaroszowie starają się zachować anonimowość. Ich sąsiadka Maryla nie ustaje jednak w wysiłkach, by czegoś się o nich dowiedzieć. Małżonkowie, którzy wciąż żyją w poczuciu zagrożenia, są bardzo podejrzliwi. Kiedy więc w ich otoczeniu zaczyna kręcić się podejrzany Karol, wpadają w panikę.

Zobacz także