Sekrety sąsiadów: Inscenizacja (53)

Sekrety sąsiadów: Inscenizacja (53)

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Reżyser teatralny Jacek Radosz mieszka z matką, która po śmierci męża uzależniła się od hazardu. Gdy z domu zaczynają znikać cenne przedmioty, podejrzenie pada na ukraińską gosposię Sonię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

Reżyser teatralny Jacek Radosz mieszka z owdowiałą matką, lecz dużo czasu spędza poza domem. Pod jego nieobecność towarzystwa dotrzymuje kobiecie sąsiadka Anna. Domem zajmuje się Ukrainka polskiego pochodzenia, Sonia. Matka Jacka po śmierci męża uzależniła się od hazardu. Gdy z ich domu zaczynają znikać cenne przedmioty, Radosz podejrzewa, że kobieta znów zaczęła grać. Ta jednak zaprzecza. Podejrzenie pada na Sonię.