Sekrety sąsiadów (23)

Sekrety sąsiadów (23)

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Jacek i Danuta, przewodnicząca osiedlowej rady mieszkańców, zawsze witają tych, którzy sprowadzają się w ich okolicę. Trafiają do Marleny. Kobieta twierdzi, że zamieszkała w domu z mężem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

Jacek i Danuta, przewodnicząca osiedlowej rady mieszkańców, zawsze witają tych, którzy sprowadzają się w ich okolicę. Trafiają do Marleny. Kobieta twierdzi, że zamieszkała w domu ze swym mężem, lecz mężczyzny dotąd nikt nie widział. Sąsiedzi zaczynają snuć sensacyjne przypuszczenia. Domysły nasilają się, gdy w domu zjawia się nocą tajemniczy zamaskowany mężczyzna. Wkrótce mąż Marleny chwyta w swoim ogrodzie nieznajomego i siłą wciąga go do domu.

Zobacz także