Samochód marzeń - kup i zrób (2/4)

Samochód marzeń - kup i zrób (2/4)

magazyn motoryzacyjny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Adam Klimek zajmie się volkswagenem polo G40. Samochód należy do Olka, który wiele prac przy aucie zrobił już sam, ale ze względu na brak podnośnika nie może zrobić wszystkiego, co trzeba.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Adam Klimek wie, jak przywrócić do życia zapomniane samochody. Znajdzie tanie i pomysłowe rozwiązania, które zwrócą wiekowym klasycznym autom dawną świetność. Doradzi, jak opanować mechanikę oraz podpowie, gdzie można znaleźć trudno dostępne części. Do tego wszystkiego dorzuci garść ciekawostek na temat prezentowanych modeli, ich historii i budowy, a w razie potrzeby da się też wykazać specjalistom od konkretnych marek.

Adam Klimek zajmie się volkswagenem polo G40. Samochód należy do Olka, który wiele prac przy aucie zrobił już sam, ale ze względu na brak podnośnika nie może zrobić wszystkiego, co trzeba. Niepozorny miejski samochód o mocy 113 KM i lekkim nadwoziu wymaga uszczelnienia silnika, naprawy mocowania kompresora, portingu głowicy, wymiany belki tylnego zawieszenia oraz naprawy układu hamulcowego. W aucie zostanie zamontowany również system audio pochodzący z wersji Genesis.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także