Samochód marzeń - kup i zrób (1/6)
| W skrócie: | Adam Klimek weźmie na warsztat audi 80. Samochód ma prawie 40 lat i należy do Macieja, który narzeka na ciężko chodzącą skrzynię biegów, utratę mocy podczas jazdy i niszczejący lakier. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
W szesnastej serii programu Adama Klimka kolejne nietuzinkowe pojazdy odzyskają swój fabryczny sznyt. Na warsztat trafią youngtimery, klasyki, nietypowe wersje nadwoziowe i wyposażeniowe, a także egzemplarze z burzliwą historią i wyjątkowymi walorami. Dzięki zapałowi do pracy i długoletnim znajomościom ze znakomitymi fachowcami, prowadzący pomaga właścicielom samochodów przezwyciężyć wiele problemów takich jak brak znajomości technologii, dostępność części czy wygórowana cena naprawy.
Blisko czterdziestoletnie audi 80 należące do Macieja przejdzie gruntowną renowację pod okiem Adama Klimka. Właściciel zielonego auta narzeka na ciężko chodzącą skrzynię biegów, utratę mocy podczas jazdy i niszczejący lakier. Mechanik zajmie się także układem hamulcowym i wydechowym oraz odświeżeniem wnętrza.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Adam Klimek
gospodarz
Zobacz także
- Samochód marzeń - kup i zrób (2/6) - magazyn motoryzacyjny - sobota, 23 maja 8:45
- Samochód marzeń - kup i zrób (1/8) - magazyn motoryzacyjny - sobota, 23 maja 20:00
- Samochód marzeń - kup i zrób (2/8) - magazyn motoryzacyjny - sobota, 23 maja 21:00
- Samochód marzeń - kup i zrób (3/6) - magazyn motoryzacyjny - niedziela, 24 maja 7:11 i 1 późniejsza emisja
- Samochód marzeń - kup i zrób (5) - magazyn motoryzacyjny - noc niedz./pon., 24 na 25 maja 5:55 i 1 późniejsza emisja
- Samochód marzeń - kup i zrób (5/6) - magazyn motoryzacyjny - niedziela, 31 maja 7:05