x
Sama słodycz (8/13)

Sama słodycz (8/13)

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Piotr Adamczyk, Olaf Marchwicki, Marcin Hycnar, Roma Gąsiorowska
Reżyseria:Michał Rogalski
W skrócie:Marta wraca z Wenecji i zabiera Stasia do siebie. Fryderyk przeżywa rozstanie z synem. Brat Dżanet planuje zemstę na Rekrucie za to, że unieszczęśliwił podkochującą się w nim dziewczynę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy pisarza Fryderyka Rekruta (Piotr Adamczyk), który przeżył miłosny zawód i na nowo próbuje ułożyć sobie życie. Ukochana Marta (Roma Gąsiorowska) kilka lat temu porzuciła go z dnia na dzień. Zabrała ze sobą ich syna, Stasia (Olaf Marchwicki). Fryderyk dla wielu kobiet mógłby być ideałem: ma klasę, wrażliwość i inteligencję. Wciąż jednak rozdrapuje dawne rany, przez co pozostaje samotny i pogrąża się w marazmie. Pewnego dnia w drzwiach jego mieszkania staje dziewięcioletni Staś, którego mężczyzna nie widział od lat. Okazuje się, że ojciec i syn mogą wiele się od siebie nauczyć. Czeka ich trudna lekcja przeżywania emocji i zmiany spojrzenia na świat.

W tym odcinku

Z Wenecji bez zapowiedzi wraca Marta i zabiera Stasia do siebie. Jest zaskoczona, gdy chłopiec spotyka się z dorosłą kobietą, Janinką zwaną także Dżanet. Sądząc, że Fryderyk wykorzystuje syna do umawiania się z innymi kobietami, urządza byłemu partnerowi awanturę. Marianna opowiada Benedyktowi o spotkaniu z Tadeuszem. Fryderyk przeżywa rozstanie ze Stasiem. Brat Dżanet, Zenon, przychodzi do Rekruta wraz z kolegami. Planuje zemstę na Fryderyku, który w jego opinii unieszczęśliwił podkochującą się w nim Janinkę. Wykładowcę z opresji ratuje telefon od syna. Staś obawia się, że nigdy już nie zobaczy ojca. Izabella ma pretensje do Fryderyka, że zaangażował się w sprawy Marianny, która jej zdaniem nie jest dla niego dobrą partią. Po rozmowie z Tadeuszem fryzjerka postanawia poprosić Rekruta, aby zgodził się udawać jej nowego partnera. Sądzi, że w ten sposób skłoni swojego byłego do ustępstw w sprawie opieki nad Olą.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także