x
Sama słodycz (6/13)

Sama słodycz (6/13)

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Piotr Adamczyk, Olaf Marchwicki, Marcin Hycnar, Roma Gąsiorowska
Reżyseria:Michał Rogalski
W skrócie:Policjantka Kasia spędza noc u Fryderyka. Dla Stasia kobieta bez policyjnego munduru przestaje być tak fajna, jak mu się wcześnie wydawało. Umawia ojca z inną kandydatką - Janinką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy pisarza Fryderyka Rekruta (Piotr Adamczyk), który przeżył miłosny zawód i na nowo próbuje ułożyć sobie życie. Ukochana Marta (Roma Gąsiorowska) kilka lat temu porzuciła go z dnia na dzień. Zabrała ze sobą ich syna, Stasia (Olaf Marchwicki). Fryderyk dla wielu kobiet mógłby być ideałem: ma klasę, wrażliwość i inteligencję. Wciąż jednak rozdrapuje dawne rany, przez co pozostaje samotny i pogrąża się w marazmie. Pewnego dnia w drzwiach jego mieszkania staje dziewięcioletni Staś, którego mężczyzna nie widział od lat. Okazuje się, że ojciec i syn mogą wiele się od siebie nauczyć. Czeka ich trudna lekcja przeżywania emocji i zmiany spojrzenia na świat.

W tym odcinku

Policjantka Kasia spędza noc u Fryderyka na podłodze. Dla Stasia kobieta bez policyjnego munduru przestaje być tak fajna, jak mu się wcześnie wydawało. Umawia ojca na randkę z inną kandydatką - Janinką (Agnieszka Sienkiewicz). Chłopiec dzwoni też do Marianny, żeby zaprosić Olę na ślizgawkę. Ostatecznie na lodowisku zjawia się z Fryderykiem i Wiktorem. W salonie Osy trwają ostatnie przygotowania do pokazu mody słynnego duetu. Jedną z głównych modelek jest Gosia. Stylizacją jej fryzury zajmuje się Marianna. Dziewczyny niemal od razu bardzo przypadają sobie do gustu. Na widowni pokazu zasiada rodzina Rekrutów oraz Patrycja i Wiktor. Potem Fryderyk, Staś, Wiktor, Patrycja i Marianna jadą do domu Tadeusza, żeby zobaczyć się z Olą i oddać jej szmacianą lalkę zwaną przez dziewczynkę Babcię. Marianna jest załamana ostrą reakcją byłego partnera. Fryderyk usiłuje ją pocieszyć.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także