×
Sama słodycz (5)

Sama słodycz (5)

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Piotr Adamczyk, Olaf Marchwicki, Marcin Hycnar, Roma Gąsiorowska
Reżyseria:Michał Rogalski
W skrócie:Syn nie ustaje w wysiłkach, by umówić Rekruta na randkę z policjantką. W salonie Osy trwają przygotowania do pokazu mody. Fryderyk z Marianną poszukują Stasia, który znów zniknął.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy pisarza Fryderyka Rekruta (Piotr Adamczyk), który przeżył miłosny zawód i na nowo próbuje ułożyć sobie życie. Ukochana Marta (Roma Gąsiorowska) kilka lat temu porzuciła go z dnia na dzień. Zabrała ze sobą ich syna, Stasia (Olaf Marchwicki). Fryderyk dla wielu kobiet mógłby być ideałem: ma klasę, wrażliwość i inteligencję. Wciąż jednak rozdrapuje dawne rany, przez co pozostaje samotny i pogrąża się w marazmie. Pewnego dnia w drzwiach jego mieszkania staje dziewięcioletni Staś, którego mężczyzna nie widział od lat. Okazuje się, że ojciec i syn mogą wiele się od siebie nauczyć. Czeka ich trudna lekcja przeżywania emocji i zmiany spojrzenia na świat.

W tym odcinku

Staś nie ustaje w wysiłkach, by umówić ojca na randkę z policjantką Kasią. Tymczasem przy punkcie sprzedaży gazet obaj spotykają Mariannę, jej córkę i dziadka. Pisarz nieśmiało przyznaje kobiecie, że bukiet kwiatów był pomysłem jego syna. W salonie fryzjerskim Osy trwają przygotowania do prestiżowego pokazu mody. Fryderyk w gabinecie terapeutki nasłuchuje rozmowy zza drzwi. Kobieta dyskutuje ze swoim mężem. Rekrut nie ma pojęcia, że jest nim Radzio. Benedykt testuje szkołę językową Fryderyka pod kątem jej dostosowania do osób niepełnosprawnych. Sprawdzian wypada dla placówki pomyślnie. Stasiek znika Gosi z oczu. Biegnie na randkę z Kasią. Fryderyk z Marianną rozpoczynają gorączkowe poszukiwania.

Występują (pokaż wszystkich)