x
Sama słodycz (4/13)

Sama słodycz (4/13)

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Piotr Adamczyk, Olaf Marchwicki, Marcin Hycnar, Roma Gąsiorowska
Reżyseria:Michał Rogalski
W skrócie:Sprzedawca opowiada Fryderykowi o Mariannie. Dziewczyna straciła w wypadku rodziców. Opiekował się nią dziadek. Po urodzeniu dziecka miała kłopoty z prawem. Córkę wychowuje jej były mąż.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy pisarza Fryderyka Rekruta (Piotr Adamczyk), który przeżył miłosny zawód i na nowo próbuje ułożyć sobie życie. Ukochana Marta (Roma Gąsiorowska) kilka lat temu porzuciła go z dnia na dzień. Zabrała ze sobą ich syna, Stasia (Olaf Marchwicki). Fryderyk dla wielu kobiet mógłby być ideałem: ma klasę, wrażliwość i inteligencję. Wciąż jednak rozdrapuje dawne rany, przez co pozostaje samotny i pogrąża się w marazmie. Pewnego dnia w drzwiach jego mieszkania staje dziewięcioletni Staś, którego mężczyzna nie widział od lat. Okazuje się, że ojciec i syn mogą wiele się od siebie nauczyć. Czeka ich trudna lekcja przeżywania emocji i zmiany spojrzenia na świat.

W tym odcinku

Sprzedawca w kiosku opowiada Fryderykowi o życiu Marianny. Dziewczyna straciła w wypadku samochodowym rodziców. Opiekował się nią ukochany dziadek Benedykt zwany Tajfunem. Po urodzeniu dziecka miała kłopoty z prawem i dlatego córkę wychowuje Tadeusz, były mąż Marianny. Matka stara się ją odzyskać. Izabella odwiedza terapeutkę, która pomaga również jej synowi. Jest zdziwiona, gdy odkrywa, że Fryderyk sumiennie pojawia się na każdym spotkaniu. Tymczasem pisarz za namową syna kupuje Mariannie kwiaty i zjawia się w salonie fryzjerskim. Zazdrosny Radzio rzuca się na niego. Razem z patrolem policji przyjeżdża policjantka Kasia. Ku radości Staśka robi się ogromne zamieszanie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także