SOS. Ekipy w akcji (7/60)

SOS. Ekipy w akcji (7/60)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Policjanci muszą interweniować podczas meczu szkolnych drużyn piłkarskich. Doszło tam do bójki między ojcami, którzy kibicowali dzieciom. Jeden z mężczyzn zarzuca synowi drugiego kradzież 200 zł.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Paradokumentalny serial interwencyjny ukazujący kulisy pracy najważniejszych służb czuwających nad naszym bezpieczeństwem. Wszystkie sytuacje przedstawione na ekranie oparte są na udokumentowanych, realnych zdarzeniach. Bohaterowie serialu to czynni zawodowo policjanci, strażacy, lekarze i ratownicy medyczni. W każdym odcinku otrzymują konkretne zlecenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112. Reagują na groźne wypadki, pożary, porachunki sąsiadów, napady, czy wymuszenia. Na miejscu zdarzenia muszą zmierzyć się z zaskakującymi sytuacjami, poradzić sobie z presją czasu i niecodziennymi zwrotami akcji. Stawką ich pracy jest ludzkie życie i bezpieczeństwo osób wplątanych w niecodzienne zdarzenia. W każdym odcinku serialu widzowie będą mieli okazję zobaczyć trzy interwencje - dwie policyjne i jedną ratowniczą.

W tym odcinku

Policjanci muszą interweniować podczas meczu szkolnych drużyn piłkarskich. Doszło tam do bójki między ojcami, którzy kibicowali swoim dzieciom. Jeden z mężczyzn zarzuca synowi drugiego kradzież dwustu złotych. Tymczasem inny patrol zostaje wezwany do sklepu z luksusowym sprzętem elektronicznym, w którym doszło do kradzieży. Sprawę komplikuje fakt, że podejrzany mężczyzna porusza się na wózku inwalidzkim. Ratownicy medyczni walczą o życie pogryzionej przez psa kobiety. Funkcjonariusze szukają dziewczynki, która także może zostać zaatakowana przez wściekłe zwierzęta.

Zobacz także