SOS. Ekipy w akcji (58/60)

SOS. Ekipy w akcji (58/60)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Pewna kobieta zgłasza stłuczkę, do której doszło na parkingu. Jest oburzona, że sąsiad, który zniszczył jej samochód, odjechał. Inni policjanci reagują na zgłoszenie o szkolnej bójce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 13 grudnia
za 5 dni
17:20 TVN 7

Opis

Paradokumentalny serial interwencyjny ukazujący kulisy pracy najważniejszych służb czuwających nad naszym bezpieczeństwem. Wszystkie sytuacje przedstawione na ekranie oparte są na udokumentowanych, realnych zdarzeniach. Bohaterowie serialu to czynni zawodowo policjanci, strażacy, lekarze i ratownicy medyczni. W każdym odcinku otrzymują konkretne zlecenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112. Reagują na groźne wypadki, pożary, porachunki sąsiadów, napady, czy wymuszenia. Na miejscu zdarzenia muszą zmierzyć się z zaskakującymi sytuacjami, poradzić sobie z presją czasu i niecodziennymi zwrotami akcji. Stawką ich pracy jest ludzkie życie i bezpieczeństwo osób wplątanych w niecodzienne zdarzenia. W każdym odcinku serialu widzowie będą mieli okazję zobaczyć trzy interwencje - dwie policyjne i jedną ratowniczą.

W tym odcinku

Pewna kobieta zgłasza stłuczkę, do której doszło na osiedlowym parkingu. Jest oburzona, że sąsiad, który zniszczył jej samochód, odjechał, jakby nic się nie stało. Inni policjanci reagują na zgłoszenie od dyrektora szkoły, w której na boisku szkolnym doszło do krwawej bójki uczniów. Przechodzień dzwoni na numer alarmowy z informacją, że widzi dym wydobywający się z jednego z domów na obrzeżach Warszawy. Strażacy są zdziwieni, gdy właścicielka nieruchomości bagatelizuje sprawę, twierdząc, że przypaliła patelnię. Wkrótce strażacy odkrywają szokującą prawdę o przyczynach pożar.

Zobacz także