SOS. Ekipy w akcji (55/60)

SOS. Ekipy w akcji (55/60)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Funkcjonariusze reagują w sprawie bójki nastolatek. Odkrywają dramat uczennic jednej z warszawskich szkół. Inni policjanci interweniują podczas kłótni między personelem restauracji a klientką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Paradokumentalny serial interwencyjny ukazujący kulisy pracy najważniejszych służb czuwających nad naszym bezpieczeństwem. Wszystkie sytuacje przedstawione na ekranie oparte są na udokumentowanych, realnych zdarzeniach. Bohaterowie serialu to czynni zawodowo policjanci, strażacy, lekarze i ratownicy medyczni. W każdym odcinku otrzymują konkretne zlecenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112. Reagują na groźne wypadki, pożary, porachunki sąsiadów, napady, czy wymuszenia. Na miejscu zdarzenia muszą zmierzyć się z zaskakującymi sytuacjami, poradzić sobie z presją czasu i niecodziennymi zwrotami akcji. Stawką ich pracy jest ludzkie życie i bezpieczeństwo osób wplątanych w niecodzienne zdarzenia. W każdym odcinku serialu widzowie będą mieli okazję zobaczyć trzy interwencje - dwie policyjne i jedną ratowniczą.

W tym odcinku

Funkcjonariusze reagują w sprawie bójki nastolatek. Odkrywają dramat uczennic jednej z warszawskich szkół średnich. Inni policjanci interweniują podczas kłótni, do której doszło między personelem restauracji a klientką, która znalazła w sałatce kawałki szkła. W jednej z podwarszawskich wsi płonie barak. Strażacy gaszą pożar, a ratownicy udzielają pomocy wyniesionej z baraku młodej kobiecie. Tymczasem Policjanci nieopodal miejsca zdarzenia znajdują sadzonki konopi indyjskich.

Zobacz także