SOS. Ekipy w akcji (51/60)

SOS. Ekipy w akcji (51/60)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Funkcjonariusze zostają wezwani do szkoły, w której uczeń pobił nauczyciela. Inny patrol wyjaśnia sprawę rozboju. Sprawca został złapany przez świadków zdarzenia i zamknięty w przenośnej toalecie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Paradokumentalny serial interwencyjny ukazujący kulisy pracy najważniejszych służb czuwających nad naszym bezpieczeństwem. Wszystkie sytuacje przedstawione na ekranie oparte są na udokumentowanych, realnych zdarzeniach. Bohaterowie serialu to czynni zawodowo policjanci, strażacy, lekarze i ratownicy medyczni. W każdym odcinku otrzymują konkretne zlecenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112. Reagują na groźne wypadki, pożary, porachunki sąsiadów, napady, czy wymuszenia. Na miejscu zdarzenia muszą zmierzyć się z zaskakującymi sytuacjami, poradzić sobie z presją czasu i niecodziennymi zwrotami akcji. Stawką ich pracy jest ludzkie życie i bezpieczeństwo osób wplątanych w niecodzienne zdarzenia. W każdym odcinku serialu widzowie będą mieli okazję zobaczyć trzy interwencje - dwie policyjne i jedną ratowniczą.

W tym odcinku

Funkcjonariusze zostają wezwani do szkoły, gdzie uczeń pobił nauczyciela. Powodem bójki zdaje się być kibicowanie przeciwnym drużynom piłkarskim. Tymczasem inny patrol wyjaśnia sprawę rozboju. Sprawca został złapany na gorącym uczynku przez świadków zdarzenia i zamknięty w przenośnej toalecie. Gaz ulatniający się w mieszkaniu na warszawskim osiedlu wymaga interwencji strażaków. Gdy są na miejscu, okazuje się, że będą musieli udzielić pierwszej pomocy nastolatce, która spadła z balkonu.