SOS. Ekipy w akcji (2/60)

SOS. Ekipy w akcji (2/60)

(Chemik/ Kasyno/ Dziecko alkoholiczki)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Policjanci dostają wezwanie do kasyna. Według relacji świadka do lokalu wpuszczani są nieletni. Na pozór błaha interwencja w sprawie dwóch kłócących się na ulicy kobiet ujawnia dramat dziesięciolatka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Paradokumentalny serial interwencyjny ukazujący kulisy pracy najważniejszych służb czuwających nad naszym bezpieczeństwem. Wszystkie sytuacje przedstawione na ekranie oparte są na udokumentowanych, realnych zdarzeniach. Bohaterowie serialu to czynni zawodowo policjanci, strażacy, lekarze i ratownicy medyczni. W każdym odcinku otrzymują konkretne zlecenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112. Reagują na groźne wypadki, pożary, porachunki sąsiadów, napady, czy wymuszenia. Na miejscu zdarzenia muszą zmierzyć się z zaskakującymi sytuacjami, poradzić sobie z presją czasu i niecodziennymi zwrotami akcji. Stawką ich pracy jest ludzkie życie i bezpieczeństwo osób wplątanych w niecodzienne zdarzenia. W każdym odcinku serialu widzowie będą mieli okazję zobaczyć trzy interwencje - dwie policyjne i jedną ratowniczą.

W tym odcinku

Policjanci dostają wezwanie do jednego z warszawskich kasyn. Według relacji świadka do lokalu wpuszczani są nieletni. Na pozór błaha interwencja w sprawie dwóch kłócących się na ulicy kobiet odsłania dramat 10-letniego chłopca. Na pewnej imprezie, w której biorą udział nastolatkowie, sytuacja wymyka się spod kontroli. Kolejne osoby zaczynają tracić przytomność. Konieczna jest interwencja policji oraz kilku karetek pogotowia.

Zobacz także