SOS. Ekipy w akcji (14/60)

SOS. Ekipy w akcji (14/60)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Patrol udaje się na jedną z wyższych uczelni, gdzie podczas egzaminu doszło do próby gwałtu profesora na studentce. Zespoły pogotowia udzielają pomocy mdlejącym wychowankom świetlicy środowiskowej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Paradokumentalny serial interwencyjny ukazujący kulisy pracy najważniejszych służb czuwających nad naszym bezpieczeństwem. Wszystkie sytuacje przedstawione na ekranie oparte są na udokumentowanych, realnych zdarzeniach. Bohaterowie serialu to czynni zawodowo policjanci, strażacy, lekarze i ratownicy medyczni. W każdym odcinku otrzymują konkretne zlecenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112. Reagują na groźne wypadki, pożary, porachunki sąsiadów, napady, czy wymuszenia. Na miejscu zdarzenia muszą zmierzyć się z zaskakującymi sytuacjami, poradzić sobie z presją czasu i niecodziennymi zwrotami akcji. Stawką ich pracy jest ludzkie życie i bezpieczeństwo osób wplątanych w niecodzienne zdarzenia. W każdym odcinku serialu widzowie będą mieli okazję zobaczyć trzy interwencje - dwie policyjne i jedną ratowniczą.

W tym odcinku

Policjanci dostają zadziwiające zgłoszenie - pewna starsza pani twierdzi, że znalazła w toalecie węża. Tymczasem inny patrol udaje się na jedną z wyższych uczelni, gdzie podczas egzaminu doszło do próby gwałtu profesora na studentce. Zespoły pogotowia udzielają pomocy mdlejącym wychowankom świetlicy środowiskowej. Funkcjonariusze przesłuchujący młodzież i odkrywają pewną zaskakującą tajemnicę.