SOS. Ekipy w akcji (25/60)

SOS. Ekipy w akcji (25/60)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Funkcjonariusze dostają wezwanie od mężczyzny, który w upalny dzień znalazł psa zamkniętego w zaparkowanym pod blokiem aucie. Pozornie błaha sprawa prowadzi patrol do ujawnienia innego przestępstwa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 27 stycznia
jutro
17:20 TVN 7
środa, 5 lutego
za 10 dni
3:20 TTV

Opis

Paradokumentalny serial interwencyjny ukazujący kulisy pracy najważniejszych służb czuwających nad naszym bezpieczeństwem. Wszystkie sytuacje przedstawione na ekranie oparte są na udokumentowanych, realnych zdarzeniach. Bohaterowie serialu to czynni zawodowo policjanci, strażacy, lekarze i ratownicy medyczni. W każdym odcinku otrzymują konkretne zlecenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112. Reagują na groźne wypadki, pożary, porachunki sąsiadów, napady, czy wymuszenia. Na miejscu zdarzenia muszą zmierzyć się z zaskakującymi sytuacjami, poradzić sobie z presją czasu i niecodziennymi zwrotami akcji. Stawką ich pracy jest ludzkie życie i bezpieczeństwo osób wplątanych w niecodzienne zdarzenia. W każdym odcinku serialu widzowie będą mieli okazję zobaczyć trzy interwencje - dwie policyjne i jedną ratowniczą.

W tym odcinku

Funkcjonariusze dostają wezwanie od mężczyzny, który w upalny dzień znalazł psa zamkniętego w zaparkowanym pod blokiem aucie. Ta pozornie błaha sprawa prowadzi patrol do ujawnienia innego przestępstwa. Tymczasem inni policjanci interweniują w hotelu, gdzie pod łóżkiem jednego z gości znaleziono broń. Straż pożarna ratuje ekologa, który w ramach protestu przykuł się do drzewa przeznaczonego do wycinki. Mężczyzna został użądlony przez szerszenia i zaczął się dusić. Służby działają w trudnych warunkach i są świadkami kłótni ekologów z robotnikami, którzy muszą ściąć drzewo.

Zobacz także