Rodzinny interes: Bezdomny (39)

Rodzinny interes: Bezdomny (39)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Krupski, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska
Reżyseria:Hanna Bielska
W skrócie:Dariusz Witter zaprasza Majewskich i Wrzosków na próbę generalną spektaklu "Zemsta", w którym gra rolę Cześnika. Do warsztatu samochodowego zgłasza się wyglądający na bezdomnego mężczyzna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wojtek (Marek Krupski) i Ryszard (Ireneusz Dydliński) są przyjaciółmi z dzieciństwa, którzy wychowali się w domu dziecka. Po latach postanowili otworzyć biznes - warsztat samochodowy. Pracuje tu niezawodny duet mechaników - młody Dawid (Patryk Janas) i doświadczony Bronek (Roman Szczeblewski). W sprawy firmy zaangażowana jest też tajemnicza i przebiegła księgowa Viola (Magdalena Modra-Krupska). Do warsztatu nierzadko wpada celebryta Dariusz Witter (Dariusz Kordek), który skrywa pewną tajemnicę. Żony właścicieli warsztatu Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) wspólnie prowadzą mały, ale cieszący się renomą salon fryzjerski "Bella Ella". Oba zakłady mieszczą się w bliskim sąsiedztwie, przy ulicy Słonecznej.

W tym odcinku

Dariusz Witter zaprasza małżeństwa Majewskich i Wrzosków na próbę generalną spektaklu "Zemsta", w którym gra rolę Cześnika. Jednak nie wszystko ułoży się zgodnie z planem. Do warsztatu zgłasza się wyglądający na bezdomnego mężczyzna. Przyjeżdża on jednak bardzo drogim samochodem. Mechanicy rozważają zawiadomienie policji. Tymczasem jeden z klientów warsztatu zachowuje się bardzo nieuprzejmie i domaga się obsłużenia poza kolejką. Nieoczekiwanie dla mechaników, Ryszard godzi się na jego żądania.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także