Rodzinny interes 5: Amok (204)

Rodzinny interes 5: Amok (204)

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Teresa Gałczyńska, Patryk Janas, Dariusz Kordek, Katarzyna Taracińska-Badura
Reżyseria:Tymon Wyciszkiewicz
W skrócie:Ola cierpi na padaczkę. Razem z narzeczonym zamierza zebrać pieniądze na leczenie w klinice za granicą. Jola jest przemęczona obowiązkami domowymi. Bożena proponuje jej wspólny odpoczynek w spa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które razem prowadzą zakład fryzjerski. Z kolei Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Znają się od dzieciństwa.

W tym odcinku

Chora na padaczkę Ola właśnie zamieszkała ze swoim narzeczonym Michałem. Mężczyzna okazuje jej ogromne wsparcie. Razem zamierzają zbierać w sieci pieniądze na leczenie w klinice za granicą. Michał spostrzega, że jego ukochana dziwnie się zachowuje. Wychodzi gdzieś wieczorami, unika odbierania telefonów i uprasza listonosza, aby przekazywał jej pocztę do rąk własnych. Narzeczony podejrzewa, że Ola zmaga się z efektami ubocznymi padaczki, ale wkrótce zaczyna w to wątpić. Jola jest przemęczona obowiązkami domowymi, jak również opieką nad adoptowanym synkiem. W dodatku zaczyna być zazdrosna o Wojtka, który nie ma dla niej czasu. Dostrzega do Bożena i składa synowej propozycję wspólnego odpoczynku w spa.