Rodzinka.pl: Ty, ja i spa (42)
| Występują: | Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski |
|---|---|
| Reżyseria: | Patrick Yoka |
| W skrócie: | Kacper zakochuje się z koleżance ze szkoły. Natalia, widząc nieszczęśliwą minę syna, chce mu pomóc. Po rozmowie z mamą chłopiec dochodzi do wniosku, że związek wymaga zbyt wiele wyrzeczeń. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| wtorek, 13 stycznia za 13 dni |
14:20 | TVP Rozrywka (z napisami) |
Opis
Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.
W tym odcinku
Kacper zakochuje się z koleżance ze szkoły, Weronice. Natalia, widząc nieszczęśliwą minę syna, próbuje mu pomóc i tłumaczy, na czym polega miłość. Po rozmowie z mamą chłopiec dochodzi do wniosku, że związek wymaga zbyt wiele wyrzeczeń. Boski znajduje starą kasetę VHS z nagraniem z 25. urodzin Natalii, które świętowali na wakacjach na Mazurach. Niestety okazuje się, że dzieciaki skasowały film. Zbliżają się urodziny Natalii. Chłopcy proponują rodzicom, by wybrali się do SPA w góry. Ludwik jest załamany, gdy okazuje się, że synowie chcą im towarzyszyć.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Małgorzata Kożuchowska
jako Natalia Boska -
Tomasz Karolak
jako Ludwik Boski -
Maciej Musiał
jako Tomek Boski -
Adam Zdrójkowski
jako Kuba Boski -
Mateusz Pawłowski
jako Kacper Boski -
Jacek Braciak
jako Marek -
Agata Kulesza
jako Maria -
Piotr Kupicha
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Patrick Yoka
reżyseria
Zobacz także
- Rodzinka.pl: Urodziny Kacperka (31) - serial komediowy - dziś, 31 grudnia 14:45
- Rodzinka.pl: Wykładowca na Jajlu (270) - serial komediowy - dziś, 31 grudnia 20:10
- Rodzinka.pl: Granice miłości (271) - serial komediowy - dziś, 31 grudnia 20:45
- Rodzinka.pl: Srebrzysta wróżka (288) - serial komediowy - dziś, 31 grudnia 23:30
- Rodzinka.pl: Kompensacja (289) - serial komediowy - noc śr./czw., 31 grudnia na 1 stycznia 0:00 i 1 późniejsza emisja
- Rodzinka.pl: Duch (290) - serial komediowy - noc śr./czw., 31 grudnia na 1 stycznia 0:30 i 1 późniejsza emisja
- Rodzinka.pl: Sny (291) - serial komediowy - noc śr./czw., 31 grudnia na 1 stycznia 1:00 i 2 późniejsze emisje
- Rodzinka.pl: Staszek (292) - serial komediowy - noc śr./czw., 31 grudnia na 1 stycznia 1:30 i 6 późniejszych emisji
- Rodzinka.pl: Bździągwa (293) - serial komediowy - noc śr./czw., 31 grudnia na 1 stycznia 2:00 i 7 późniejszych emisji
- Rodzinka.pl: Zęby (294) - serial komediowy - noc śr./czw., 31 grudnia na 1 stycznia 2:30 i 3 późniejsze emisje
