Rodzinka.pl: Rodzicielskie rozterki (13)

Rodzinka.pl: Rodzicielskie rozterki (13)

serial komediowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Natalia uczy Kubę podstaw gramatyki, lecz on nie wykazuje zainteresowania. Ludwik chce obejrzeć dokument o buddyjskich mnichach. Wciąż ktoś mu przeszkadza. Mimo to planują kolejną pociechę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

Natalia uczy Kubę podstaw gramatyki języka polskiego, lecz ku jej zmartwieniu chłopiec w ogóle nie wykazuje zainteresowania tematem. Ludwik pragnie w spokoju obejrzeć dokument o buddyjskich mnichach, jednak wciąż ktoś mu przeszkadza. Mimo to Boski planuje z żoną kolejną pociechę. Tym razem para chce mieć dziewczynkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także