Rodzinka.pl: Nudzi mi się (57)

Rodzinka.pl: Nudzi mi się (57)

serial komediowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Kacper martwi się, że nie poradzi sobie za rok, gdy dostanie promocję do kolejnej klasy. Kuba robi interesy z harcerzem. Natalia martwi się, że jest surowa i zbyt wiele wymaga od synów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 4 czerwca
za 10 dni
19:55 TVP HD (z napisami)
piątek, 5 czerwca
za 11 dni
7:25 TVP HD (z napisami)

Opis

Trzeci sezon serialu komediowego o przygodach Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich oraz ich synów. Najstarszy Tomek (Maciej Musiał) wiąże się z koleżanką z klasy Magdą (Olga Kalicka). Niestety wiele czasu upłynie, nim Natalia zaakceptuje jego ukochaną. Z powodu złego zachowania Kuba (Adam Zdrójkowski) musi zmienić szkołę i przenosi się do prywatnej placówki. Zakłada kapelę, z którą planuje wydanie płyty. Z kolei Kacper (Mateusz Pawłowski) zaczyna domagać się od rodziców równego traktowania. Przeżywa też swoją pierwszą miłosną fascynację. Chłopcy zakładają mamie konto na Facebooku. Profil Boskiej zaczynają odwiedzać jej dawne miłości.

W tym odcinku

Kacper boi się tego, co przyniesie mu los. Chłopiec martwi się, że nie poradzi sobie za rok, gdy dostanie promocję do kolejnej klasy. Kuba robi interesy z pewnym harcerzem. Natalia martwi się, że jest surową matką i zbyt wiele wymaga od swoich synów. Ludwik próbuje ją pocieszyć. Kuba planuje wyjazd do Londynu. Rodzice nie zgadzają się na to.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także